Школи Трускавецької громади повернуться до очного навчання уже цього тижня

У Трускавецькій громаді цього тижня всі школи повернуться до навчання у звичайному очному режимі. Як повідомив сьогодні, 8 листопада, на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, у всіх школах громади очне навчання відбувається в початковій ланці освіти (1-4 класи). У СЗШ №1 м. Трускавця, а також в школах сіл Модричі, Уличне та Орів очно навчаються і учні середньої (5-9 класи) та старшої (10-11 класи) школи.
Поки що дистанційне навчання зберігається в Доброгостівській СЗШ ім. І. Боберського, СЗШ №3 м. Трускавця та НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця, що пов’язано з очікуванням на отримання другої дози вакцини для певної кількості педагогічних працівників. Але вже в найближчі день-два і в цих школах перейдуть від дистанційного до очного навчання, оскільки проблему буде розв’язано.
Також Орест Лобик повідомив, що всі навчальні та дошкільні заклади опалюються, скарг від батьків немає. В п’ятницю в закладах освіти опалення було вимкнуте, у неділю ввечері включене, так що дітки не мерзнуть. З минулого тижня опалювальний сезон розпочали і в КНП «Трускавецька міська лікарня».
За повдіомленням прес-служби Трускавецької міської ради
Фото Олекснадр Байдацький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *