У Стебнику оштрафували паліїв сухої рослинності

  •  
  •  
  •  
  •  

Незважаючи на неодноразові звернення Дрогобицької міської ради до мешканців, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців населених пунктів громади з закликами не спалювати суху рослинність, траву та гілля, такі неправомірні дії повторюються знову і знову. Також зафіксовано факти підпалів твердих побутових відходів. Про це повідомляє Прес-центр Дрогобицької міської ради з посиланням на  відділ безпеки та контролю департаменту міського господарства:

«Відповідно до п. 4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 10.04.2006 №105, на об’єктах благоустрою зеленого господарства забороняється спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки.

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про відходи» термічне оброблення (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об’єктах.

З метою недопущення та запобігання масштабного випалювання сухої рослинності та побутових відходів у населених пунктах громади, інспекторами з паркування та благоустрою відділу безпеки та контролю департаменту міського господарства ДМР здійснюється контроль за дотриманням Правил благоустрою в частині заборони спалювання сухої рослинності.

Зокрема, 27 жовтня, на вулицях Л. Курбаса та М. Лисенка у м. Стебник виявлено факти спалювання сухої рослинності, а саме опалого листя і трави. На відповідальних осіб складено протокол про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст. 152 КУпАП.

Такими діями люди свідомо та безвідповідально наражають на небезпеку своє життя та життя інших, а також завдають величезної шкоди довкіллю”.

Фото Дрогобицької міської ради 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *