Дрогобицькій гімназії – 25 років!

Це не просто заклад, де здобувають нові знання. Це затишний та надійний другий дім для усіх, хто провів свої найсолодші гімназійні роки саме тут, хто сформував себе як сильну  особистість та виховав у собі справжні людські цінності в цих стінах. Цими днями один із кращих навчальних закладів нашого регіону – Дрогобицька гімназія – святкувала свій ювілей.

Святкування  розпочалося у гімназійних стінах із солодкого фуршету, спілкування вчителів та випускників. У дружній атмосфері всі згадували минулі роки та цікаві уроки, дякували один одному за терпіння й розуміння. Опісля всі  вчителі, дирекція, випускники та гості вирушили на церемонію освячення бюста Богдана Лепкого.  Спеціально для гімназії бюст розробив львівський скульптор, який, на жаль, сам не зміг приїхати на святкування. Протягом свого існування гімназія досягла значних і втішних результатів у освітній сфері, а тому зараз, безперечно,  має чим пишатись. Перш за все, – гімназистами, котрі отримали найцінніші знання у стінах цього закладу. Сьогодні більшість із них стали знаними українцями, котрі з гордістю зізнаються, що фундаментом їх знань стали терпеливі та мудрі вчителі гімназії.

Також у день святкування  духовенством нашого міста було освячено  інформаційний кабінет, де гімназисти матимуть унікальну можливість вивчати інформатику вже за новими комп’ютерами. Директор  навчального закладу Іван Лепкий подякував усім присутнім і додав, що без колективу, який стільки років залишається йому вірним, не вдалось б збудувати таку велику і надійну гімназійну родину.  Тепла присутність випускників також промовисто говорила про те, що гімназія залишається улюбленим закладом, куди завжди хочеться повертатись. Одна з випускниць – Марта Данків – згадує про свої навчальні роки тут найприємнішими словами: «Гімназія, моя рідна гімназія. У кожного це слово викликає різні спогади та емоції, але всі вони пов’язані з чимось добрим, щирим, світлим, юним і незабутнім. Адже гімназія для нас – це не просто приміщення, у стінах якого ми здобували знання. Це наша друга домівка, де ми зростали, пізнавали життя, перше кохання та дружбу, яка триває досі. Учителі були для нас і наставниками, і друзями. Від щирого серця вітаю з 25-річчям рідну гімназію! Дякую за свято дружби, любові і спогадів. Дякую за зібраний квітник учителів! Бажаю всім вчителям процвітання, розумних та творчих учнів, а ще – любити свою гімназію так, як люблю її я!»

Кульмінацією свята став концерт у музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича, де свої таланти перед присутніми демонстрували не лише теперішні гімназисти, а й  спеціально запрошені гості: народний ансамбль «Верховинка», дует «Ярослав-на», відомі спортсменки,  чемпіонки Європи 2017 Юлія Пилип’як та Олександра Табачинська та інші. Не обійшлося і без грамот, котрі були вручені тим вчителям, які найдовше працювали у гімназії. Вдячні слова від працівників освіти міста також лунали у бік гімназійного колективу. Втім, можна ще багато говорити і дякувати за все, що  продовжує робити гімназія для наших дітей. Проте найкращою подякою є гідність кожного гімназиста, дорослого свідомого громадянина  своєї держави.

Єва Райська, Медіа Дрогобиччина №14 (28) від 17 листопада

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *