У Дрогобичі урочисто погасили конверт та марку до 930-ї річниці  міста

Майже зовсім не поміченою вчора, 21 вересня, відбулася цікава подія – у приміщенні головного відділення Укрпошти урочисто погасили конверт та марку, присвячені 930-ти річчю міста Дрогобича. Провели погашення відомий львівський філателіст, засновник видання «Козацька пошта» Андрій Пилюх та місцеві філателісти.

На лицевій стороні конверта зображена церква Святої Великомучениці Параскеви П’ятниці на вулиці Завіжній, автор фото Сергій Криниця. На звороті йде опис історії церкви та вказується, що вона є шедевром української народної релігійної архітектури Львівської області.
Таке погашення має важливе значення для філателістів, які збирають марки та конверти, приурочені ювілейним датам, тим більше, що вона вийшла накладом лише 75 штук.
Довідково. Тема філателістичної продукції видання «Козацька пошта» – це історія міст, подій, людей, що творили нашу державність. Ним підготовлені матеріали спецпогашень до ювілею УПА, Івана Боберського, Дмитра Вітовського та Дмитра Донцова. За останні роки «Козацька пошта» проілюструвала безліч визначних подій та моментів у житті нашої країни. Цей конверт став дев’ятсот чотирнадцятим у здобутку видання.

Автор тексту і фото Сергій Матійко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *