Дрогобиччина отримає понад 8 млн грн. субвенції на потреби НУШ  

Дрогобицький район отримає 8 мільйонів 59 тисяч гривень державної субвенції на потреби Нової української школи. Її реалізують у 1-4 класах усіх шкіл району. Про це сьогодні повідомила прес-служба Дрогобицької РДА.

За гроші закуплять нові меблі та підручники, а також мультимедійне обладнання, комп’ютери та іншу техніку. Також передбачені гроші для підвищення кваліфікації вчителів.

Також окрім державних коштів, для НУШ передбачено співфінансування від усіх 5 територіальних громад нашого району у розмірі не менше 5%, 10% чи 30% в залежності від приналежності до гірської, селищної чи міської територій відповідно.

У Дрогобицькому районі є одна школа, де реалізовують пілотний проєкт — НУШ для 5 класу. Це Дрогобицький ліцей № 2. Ці п’ятикласники першими на Дрогобиччині випробують підхід Нової української школи у класах середньої освіти. Для них закуплять меблі та обладнають спеціальні мультимедійні лабораторії.

Школи Дрогобицької територіальної громади на потреби НУШ з державного бюджету отримають 3 мільйони 732 тисячі гривень, Трускавецької – 1 мільйон 61 тисячу гривень, Бориславської – 1 мільйон 387 тисяч гривень, Меденицької – 994 тисячі гривень та Східницької – 883 тисячі гривень.

Всього у Дрогобицькому районі є 80 шкіл, де навчаються 23 792 учнів. У Дрогобицькій громаді у 31 школі розміститься 12355 учнів, у Бориславській громаді у 13 школах навчається 4567 учнів, у 8 школах Трускавецької громади – 3520 учнів, у 15 школах Меденицької громади – 1861 учень та у 13 школах Східницької громади – 1489 учнів.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *