«Побачив? Прибери!» – Дрогобич та Борислав долучаються до Всесвітнього дня прибирання

18 вересня Дрогобич разом з мільйонами активістів із 180 країн світу та українцями із міст та містечок, сіл та селищ об’єднюється заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Зважаючи на це, 18 вересня о 10.00 год., дрогобичан запрошують долучитися до прибирання парку Богдана Хмельницького в рамках Всесвітнього дня прибирання. Про це повідомляє Прес-центр Дрогобицької міської ради.

Запланована програма:
9:45 – реєстрація (біля центрального входу у парк)
10:00 – початок прибирання
12:00 – частування для учасників акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Подія відбувається за підтримки Департаменту міського господарства ДМР, КП “Служба муніципального управління” ДМР, ГО “Прорив-місо”, ВІ “Активна Громада” у м.Дрогобич та за підтримки волонтерської служби “УВС”.

ЩО ПОТРІБНО МАТИ З СОБОЮ?
• маску та антисептик,
• за можливості: рукавички, великі пакети для сміття,
• гарний настрій,
• родину та друзів.
Координатор акції у Дрогобичі – Святослав Степ’як, (067) 889 10 89

 

У Бориславі теж долучаються до акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”, але, у зв’язку з погодними умовами, в громаді вирішили перенести її на 16 вересня. Про це повідомила прес-служба Бориславської міської ради:   «Звертаємось до мешканців Бориславської МТГ, зокрема, до всіх суб’єктів господарювання, громадських організацій, осередків політичних партій, релігійних громад, локальних громад мікрорайонів та сіл нашої ТГ, до депутатського корпусу, ОСББ, освітян, медиків, учнівської та студентської молоді із проханням приєднатись до щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”, яка відбудеться 16 вересня».

 

Організатор акції в Україні – ГО Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine”, яка за 6 років існування об’єднала понад 2,5 мільйони активних громадян, серед яких – учнівська, студентська молодь та старше покоління.

Мета акції – зробити нашу країну чистою, сформувати екологічну культуру, дбайливе ставлення до довкілля, правильне поводження з відходами!

ПОБАЧИВ – ПРИБЕРИ! ВІЗЬМИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *