Помер почесний громадянин Трускавця, ексочільник обласної лікарні Борис Кривко   

  •  
  •  
  •  
  •  

Про це учора, 9 вересня, повідомили в прес-службі Трускавецької міської ради.

«З великим сумом та скорботою повідомляємо про велику втрату… Сьогодні, на 85 році життя, відійшов у вічність Борис Степанович Кривко. Відомий трускавчанин, двічі депутат Львівської обласної ради, заслужений лікар РСР, Почесний громадянин Трускавця, керівник МГО «Рада Старійшин» з 2010-2017 року. І, це лише мала частина заслуг цього мудрого і неординарного чоловіка».

«Він завжди був прикладом до наслідування і натхнення для друзів і колег, професійний, чуйний, вимогливий, завжди усміхнений і позитивно налаштований…А лікарня для нього була особливим місцем, адже багато своїх років Борис Степанович присвятив саме Львівській обласній клінічній лікарні», – згадують про Бориса Степановича колеги з Львівської Обласної клінічної лікарні, яку він очолював майже 10 років.

Він добре знав і багато говорив про особистість та порядність, патріотизм та правдивість, а у його серці завжди була Україна. Життєлюб, який сповнював добром, опікою і турботою кожного хто був поруч.

Висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким Бориса Степановича, більшість з яких зараз мешкають у Львові. Уся громада Трускавця сумує разом з Вами. Приєднуємося до щирої молитви за упокій душі померлого і просимо Господа оселити у райському саду, де праведні спочивають. Хай земля буде пухом, а Господь Бог пошле царство небесне і вічну пам’ять», – йдеться у повідомленні.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *