Дорогу до Волі Якубової відремонтують до 12 вересня

  •  
  •  
  •  
  •  

Дорогу до села Воля Якубова Дрогобицької територіальної громади  розпочнуть ремонтувати вже у найближчі дні. Нагадаємо, 12-13 вересня тут відбудеться фестиваль історичної пісні та танцю «Шабелина», тож  до цього часу ремонтні роботи мають бути завершені. Про це повідомили в Дрогобицькій РДА

Сьогодні, 30 серпня, на об’єкті майбутнього ремонту відбулася робоча виїзна нарада за участі заступника директора Департаменту дорожнього господарства ЛОДА Миколи Одиноцького, першого заступника голови Дрогобицької РДА Романа Шлярпа, голови Дрогобицької районної ради Андрія Шевкенича та представника підрядної організації-виконавця робіт.

На капітальний ремонт дороги до Волі Якубової  з обласного бюджету скерують 7 мільйонів 700 тисяч гривень.

За ці кошти підрядна організація «Шляховик-Т» проведе капітальний ремонт більше 3 кілометрів дорожнього покриття. Стартуватимуть від траси «Дрогобич-Комарно» через Добрівляни до комплексу «Козацька Слобода Раковець», де і відбудеться Фестиваль.

Наступного року  роботи планують продовжити та відремонтувати решту дороги, що веде до пам‘ятника Андрію Мельнику –  уродженцю Волі Якубової, голови Проводу Українських Націоналістів, другого голови ОУН.

Фото Дрогобицької РДА

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *