у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі з’являться активні парки

У трьох містах Дрогобиччини – Дрогобичі, Трускавці та Бориславі створять  активні парки (окремі локації у парках з тренажерами). На закупівлю вуличних тренажерів кожне місто отримає по 50 тис. грн. із державного бюджету в рамках реалізації загальнодержавного соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Всього у Львівській області до кінця вересня планують облаштувати 20 активних парків, в деяких громадах роботи вже на етапі завершення.

Мета проєкту «Активні парки – локації здорової України» –  створення умов для самостійних занять фізичною культурою і спортом всіх верств населення. Координує реалізацію проєкту на Львівщині управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Як зазначили в управлінні, завдяки створенню активних парків, розвиток масового спорту має вийти на новий рівень. Людина, яка не має розуміння яку частину тіла їй тренувати, з якою періодичністю, який інтервал відпочинку вибирати, зможе прийти на локацію, мобільними телефоном відсканувати QR-код, вибрати комплекс вправ залежно від своєї підготовки і займатись.

Фото ілюстративне

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *