Відбувся Відкритий чемпіонат Дрогобича з швидких шахів

Турнір відбувся учора, 1 серпня, в приміщенні Дрогобицького шахово-шашкового клубу “Софія”. Організатори заходу – Відділ з питань фізичної культури та спорту ДМР, за підтримки клубу «Софія» та Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського.

Переможцем відкритого чемпіонату Дрогобича з швидких шахів став кандидат у майстри спорту України Соловйов Олександр.

Друге місце – у кандидата в майстри спорту Тишнюка Романа зі Львова.

Трійку призерів замкнув стриянин Волощук Святослав.

Серед дітей до 18 років 1 місце здобула Кондратюк Вікторія (Дрогобич). 2 місце – у Мачила Романа з Трускавця, бронза – у дрогобичанина Білого Василя.

Серед дівчат перемогу святкувала Мазурик Надія, срібло – у Заторської Анни, бронза – у Гринюк Тетяни (усі з Дрогобича).

В категорії “до 14 років” золоту медаль здобув Гичкевич Віталій з Городка, срібло – у Буцяка Яна з Дрогобича та бронза – у стриянина Кушнея Олега.

Серед дітей до 10 років рівних не було Питлюку Богдану. 2 місце посів Болецький Святослав, а 3 місце – у Музичка Данила (усі з Дрогобича). Серед дітей до 8 років переможцем став Вошик Назар (Дрогобич). Срібло – у Гринюк Юлії (Дрогобич), а бронзу здобув Болецький Микола (Дрогобич)

Вітаємо всіх переможців та висловлюємо подяку всім учасникам!

Фото та інформація Дрогобицького шахово-шашкового клубу «Софія»