у Східниці відновлено централізоване водопостачання

Сьогодні підписано тимчасову угоду про подачу води з Борислава до Східниці до 31 серпня включно. Про це повідомили у Львівські ЛОДА, зазначивши, що домовленості сторонам вдалося досягнути «завдяки посередництву Львівської ОДА».

Також прес-служба Бориславської міської ради повідомила, що з моменту підписання тимчасового договору «без жодних зволікань керівник комунального підприємства віддав вказівку на подачу води у смт. Східниця. Розпочато наповнення мереж».

Водночас тривають переговори щодо постійного договору на постачання води між комунальними установами “Вододар” (Борислав) та “Оазис Карпат” (Східниця).

В свою чергу, офіційна сторінка Східницької селищної ради оприлюднила Меморандум, а також повідомлення, що подальші кроки Східниця буде узгоджувати із міським головою Борислава Ігорем Яворським.

Нагадаємо, «водяна блокада» Східниці тривала місяць – 1 липня КП Бориславської міської ради відключило централізоване водопостачання для селища. Сторони не могли дійти компромісу в окремих питаннях, зокрема щодо тарифів та реконструкції зношених мереж на території селища.

Тич часом відсутність централізованого водопостачання вже загрожувала закриттям готелів та санаторіїв курортного селища. З цього приводу 28 липня було скликано засідання районної комісії ТЕБ та НС. Таким чином, за участі третіх сторін, владі Борислава та Східниці таки вдалося зробити перші  кроки  на шляху до порозуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *