Паркування в Дрогобичі зросте до 10 гривень

  •  
  •  
  •  
  •  

Виконком Дрогобицької міської ради затвердив тариф на платне паркування транспортних засобів на спеціально відведених паркувальних майданчиках на вулицях Дрогобича.

Вартість послуги користування паркомісцем на облаштованих паркувальних майданчиках на вулицях Миколи Лисенка, Івана Франка, Данила Галицького та Пилипа Орлика встановлено в розмірі 10 гривень за годину. Про це повідомили в Прес-центрі Дрогобицької міської ради.

Також виконавчий комітет вніс зміни до рішення №45 від 16 лютого 2021 року, затвердивши новий тариф за користування паркомайданчиком на вулиці Шолом-Алейхема, – у розмірі 10 гривень за годину.

На цих вулицях, коштами місцевого бюджету, було облаштовано платні парковки. На вулиці Шолом-Алейхема паркувальний майданчик вже працює, – після рішення виконкому вартість паркування тут зросте до 10 гривень.

Що ж стосується паркувальних майданчиків на вулицях Лисенка, Франка, Галицького та Орлика, то після рішення виконкому, тут буде встановлено спеціальні термінали, за допомогою яких можна буде оплатити послугу паркування автомобіля та здійснити ряд інших фінансових операцій.

Роботи з повного облаштування нових паркувальних майданчиків та обладнання їх терміналами буде завершено до кінця цього року.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *