Вартість квитків  на фестиваль «ТуСтань»

Як ми вже повідомляли, фестиваль-табір української середньовічної культури “ТуСтань!” цього року відбудеться у новому форматі! Замість традиційних 2-3 днів, фестиваль триватиме цілий тиждень,, з 2 по 8 серпня, а локації будуть максимально автентичними!

Сьогодні організатори фестивалю оприлюднили вартість вхідних квитків для охочих на власні очі побачити штурми укріплень, побут минулих століть та багато інших цікавинок.

Вхідний квиток можна придбати у касі заповіднику.

☑️Будні дні (з 2 по 6 серпня): звичайний квиток 80 грн, пільговий – 40 грн;

☑️Вихідні дні (7 та 8 серпня):   звичайний квиток 150 грн, пільговий – 75 грн;

Якщо ви плануєте відвідати кілька днів фестивалю, на вас чекають знижки на кожен наступний день. Вам лише потрібно сказати про кількість днів касирам.

?На безкоштовне відвідування фестивалю мають право: діти дошкільного віку до , років); вихованці дитячих будинків та інтернатів; інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства; учасники та ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій; учасники АТО, операції об’єднаних сил (ООС); музейні працівники, члени ICOMOS та ICOM та ін.; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (I категорія); супроводжуючі особи для організованої групи (більше 10 осіб) школярів або студентів за умови наявності документів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *