Канікули з Богом організували в селі Уличне

  •  
  •  
  •  
  •  

Минулого тижня для маленьких мешканців Уличного Трускавецької громади було організовано християнський табір «Веселі канікули з Богом». Протягом п’яти днів з 21 по 25 липня юнаки та дівчата весело та активно проводили свій час – з музичними бансами, квестом, іграми, екскурсіями, яскравою ватрою, смачною польовою кухнею.

Організували християнський табір настоятель церкви Святої великомучениці Параскевії о. Петро Сливка разом із братами-семінаристами, волонтерами  аніматорами,  а також староста села Мар`яна Мазурик і відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради.

Розважання над притчами (проповідував брат Володимир Паньків), катехізація (брати Олег Ортинський, Святослав Савчин, Іван Злупко, Ярослав Медянко) квест історичними місцями Уличного, паломництво до Грушева, відвідини старовинної церкви св. Юра в Дрогобичі, катедрального собору Пресвятої Трійці та Дрогобицької духовної семінарії, робота в командах, фізичні та інтелектуальні вправи і розваги – кожен з п’яти днів таборування був насиченим, багатим на яскраві враження та можливість духовного пробудження, збагачення, удосконалення.

Юні уличненці надовго запам’ятають цю яскраву подію в їхньому житті – християнський табір «Веселі канікули з Богом», котрий наповнив їхні дні радістю, Божою милістю, пізнанням та дружбою.  Діти залишилися дуже задоволені і результат християнського табору «Веселі канікули з Богом» доводить, що подібну практику підтримки християнських таборів потрібно в майбутньому заохочувати та поширювати. Адже інвестуючи в молодь, інвестуємо в майбутнє, а вкладаючи в освіту та добре виховання – забезпечуємо гідне майбутнє громади та держави!

Фото та інформація Трускавецької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *