У Трускавці презентували топографічну карту

Трускавецька громада отримала топографічну карту, яка служитиме основою для містобудівної документації, землевпорядкування та буде визначальним документом для участі в більшості програм співфінансування.

5 травня в міській раді Трускавця презентували проєкт Геодезичної зйомки Трускавецького субрегіону та попереднього дослідження проєктування систем очисних споруд. Проєктуванням займались фахівці ТОВ “Компанія Геонікс”, м. Київ.

За інформацією пресслужби Трускавецької міської ради, це – перше оновлення картографічного матеріалу Трускавця з 1983 року. Зміни вносились до 2000 року, відколи припинилось державне фінансування топографічних робіт.

На презентацію з Німеччини прибув Роланд Даннер, який допомагає реалізовувати вже п’ятий проєкт Трускавця спільно з Землею Ватлінген. Як розповіла Наталія Скибак, начальниця управління розвитку громади Трускавця, незмінні партнери з Землі Ватлінген, взяли на себе фінансову сторону, зокрема, проведення тендеру на виконання робіт. 44 тис. євро на реалізацію проєкту надійшли від Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини, з них, 10% – співфінансування Трускавця. Проєкт реалізовується за підтримки Engagement Global.

Джерело: Трускавецька міська рада

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *