Україна отримала понад 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio

Сьогодні Україна отримала понад 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї в межах глобальної ініціативи COVAX.
За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, цю партію, яку доставили до України ЮНІСЕФ та ВООЗ, використають для вакцинації пріоритетних груп, людей віком 65+ та тих, хто має отримати другу дозу вакцини AstraZeneca відповідно до визначеного інтервалу між першим та другим щепленням.
«Україна взяла на себе амбітні цілі по охопленню щепленнями від COVID-19 більшості дорослого населення до кінця року. Це величезний виклик, і для досягнення мети ми розраховуємо на паралельний запуск різних платформ, використання різних вакцин та всіх можливих шляхів постачання», – зазначив Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України.
«Друга партія вакцини через COVAX прибула в дуже символічний час – напередодні Всесвітнього тижня імунізації, який має на меті нагадати про важливість щеплення для захисту дітей та дорослих», – підкреслює Лотта Сильвандер, Голова ЮНІСЕФ в Україні.
COVAX має на меті забезпечити рівний доступ всіх країн до вакцин проти COVID-19. Усі вакцини у межах цієї ініціативи Україна отримує безоплатно. Загалом до кінця року COVAX має надати вакцини для щеплення 8 млн українців.
Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *