На Львівщині розпочалася вакцинація від коронавірусу вакциною виробництва Pfizer-BioNTech

Вчора, 18 квітня, до Львова прибуло 1170 доз  вакцини  виробництва Pfizer-BioNTech.  Вакцинація проводиться двома мобільними бригадами – Львівського обласного клінічного діагностичного центру та 4 МКЛ.  Загалом в Україну прибуло 117 тис. доз цієї вакцини, передає пресслужба ЛОДА.

Вакцинацію в межах області буде здійснювати бригада Діагностичного центру, у Львові працюватиме бригада 4 МКЛ.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Заявлена ефективність – 95%.

«Разом з вакцинами доставили розчин для розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії у 117 тис. доз. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день», – повідомив регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусу у Львівській області Олег Когут.

 

Як стало відомо “Медіа Дрогобиччині”, у Дрогобицькому районі цього тижня цією вакциною мають бути вакциновані персонал та мешканці КЗ ЛОР “Підбузький геріатричний пансіонат”

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *