Карантинні обмеження дещо послабили у Дрогобичі

19 квітня у Дрогобичі відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісії начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба констатував, що кількість захворювань на гостру респіраторну хворобу СОVІD-19, спричиненою коронавірусом на території Дрогобицької міської територіальної громади за останні дні зменшилося, але за індикаторним показникам для визначення регіонів зі значним поширенням СОVІD-19 станом на 19.04.2021 Львівська область віднесена до переліку територій з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки.

Відтак, заслухавши доповідь начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігоря Юзьв’яка, комісія внесла зміни до пункту №1 рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 24.03.2021 протокол № 6, виклавши його у новій редакції.

Відповідно до карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року № 230 (із змінами) для червоного рівня епідеміологічної небезпеки, на території Дрогобицької територіальної громади з 00.00 25.03.2021 до рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС (з можливим подовження в залежності від епідеміологічної ситуації) додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) забороняється:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос (або літні майданчики згідно окремого протоколу);
2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 4 цього пункту;
3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом;
5) приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;
6) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
7) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;
8) робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;
9) відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, ввести на час карантину дистанційне навчання в закладах загальної, вищої освіти у мистецьких, спортивних школах крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
10) перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно».

Також комісія погодила продовження керівникам Дрогобицький РЕМ, КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Управитель ЖЕО», Дрогобицького управління експлуатації газового господарства, Центру надання адміністративних послуг, КП Дрогобичтеплоенерго» та інших об’єктів інфраструктури обмежити прийом відвідувачів.

Проводити дистанційне інформування клієнтів з питань, які у них виникають.

У громадському транспорті КП «СМУ» (дочірнє підприємство Дрогобицьке АТП), з метою дотримання карантинних обмежень, повинне забезпечити перевезення не більше 6 осіб за один рейс вразливих до захворювання груп населення (60+) з дотриманням протиепідемічних правил та тільки на сидячих місцях.

Комісія запровадила окремий режим роботи непродовольчих ринків за встановленим протоколом.

Протокол роботи непродовольчих ринків

1. Вхід працівників, продавців та відвідувачів – лише в захисній масці (у тому числі виготовлених самостійно) або в респіраторі та після проведення безконтактного температурного скринінгу.
2. На кожному вході на ринок – станції дезінфекції рук.
3. Максимальна кількість відвідувачів на ринку – не більше 1 покупець на 10 кв.м. площі.
4. Працівники та продавці – в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години, дотримуються правил особистої гігієни.
5. Працівники з ознаками ГРЗ до роботи не допускають (повинні самоізолюватись вдома).
6. Дезінфекція (кожні 3 години), торгівельного обладнання, ручок вхідних дверей тощо із застосуванням миючих і дезінфікуючих (хлорвмістних та спиртовмістних) засобів, вологе прибирання та дезінфекція приміщень – в кінці робочого дня.
7. Відвідувачі – в захисних масках, біля входу дезінфекують руки, приміряючи одяг, використовують одноразові рукавиці (при виборі одягу чи взуття також рекомендовано бути в рукавицях).
8. Рекомендовано безготівкову оплату.
9. Адміністрації ринку – розмістити в доступних для відвідувачів місцях вимоги до роботи ринку, довести до відома працівників, визначити відповідальну особу за проведенням заходів щодо недопущення розповсюдження на ринку респіраторної інфекції COVID-19
10. Контроль за дотриманням вимог та оперативне усунення порушень – за адміністрацією ринку.

Дозволили діяльність закладів громадського харчування лише в частині роботи на виніс та діяльності літніх терас за встановленим протоколом.

Протокол дотримання карантинних вимог при функціонуванні закладів громадського харчування в межах літніх майданчиків та обслуговування на виніс

1. Визначити, що в рамках послаблення карантинних заходів діяльність закладу громадського харчування відбувається виключно в межах літнього майданчика та обслуговування на виніс, відповідно до окремого Протоколу Державного санітарного лікаря України та окремого Протоколу, затвердженого рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Контроль за дотриманням карантинних вимог здійснює керівник закладу.
2. Вимоги до працівників, що забезпечують діяльність закладів громадського харчування виключно в межах літнього майданчика та обслуговування на виніс:
2.1. Для роботи працівників встановити позмінний, двотижневий графік роботи (2 тижні через 2 тижні).
2.2. Проведення замірів температури тіла кожних 4 години, але не менше ніж 2 рази на робочу зміну. Перший замір температури потрібно провести до початку робочої зміни. Всі заміри фіксуються у журналі здоров’я.
2.3. Працівники повинні працювати у захисних масках, рекомендовано одягати рукавички і дотримуватися правил їх користування, а також дотримуватися правил особистої гігієни. Змінювати маски потрібно кожних 2 години, або тоді коли вони стануть зволожені.
2.4. Працівники з ознаками ГРВІ або інших респіраторних захворювань невідкладно відправити додому на карантин.
3. Вимоги до закладу громадського харчування в межах літнього майданчика та обслуговування на виніс:
3.1. Встановити, що відстань між розташуванням столів повинна бути не менша ніж 1,5 м.
3.2. Встановлення станції дезінфекції при вході на літній майданчик.
3.3. Заборонено використання звичного паперового меню, натомість дозволено використання одноразових паперових меню або меню в електронному форматі.
3.4. Отримання та видача замовлення повинно здійснюватися при дотриманні соціальної дистанції та мінімального контакту з відвідувачами.
3.5. Перед відкриттям та після закриття літнього майданчика повинна проводитися повна дезінфекція. Кожних 4 години повинно проводитися вологе прибирання літнього майданчика.
3.6. Після кожного відвідувача повинно проводитися вологе прибирання і дезінфекція місця розміщення відвідувача та відповідно продезінфіковане місце розміщення повинно буде промарковане (таблицею, наліпкою, тощо).
3.7. Рекомендовано забезпечувати для відвідувачів безготівкову оплату.
3.8. Прибори, кондименти до напоїв (цукор, мішалки, трубочки, тощо) видаються лише в індивідуальній упаковці.
3.9. До кожного замовлення рекомендовано видавати вологі серветки та дезінфектори в індивідуальній упаковці.
3.10. Кухня повинна проходити вологе прибирання та дезінфекцію кожних 3 години.

Як зазначено у протоколі, відповідальність за недотримання карантинних вимог біля закладів несе безпосередньо директор ринку або власник закладу.

 

Пресслужба ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *