Головний професійний шосейний велостарт цьогоріч відбудеться на Львівщині

22-25 квітня на Львівщині пройде Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе TOUR DE LVIV REGION. Він збере найкращих велосипедистів України та іноземних гостей.
Спочатку відбудеться індивідуальна гонка, а потім – групові. Координуватиме проведення національних змагань Управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська обласна федерація велоспорту.
Спортсмени стартуватимуть у Жовкві, 22 квітня.

24 квітня о 12:00 велосипедисти стартують із Сокільників під Львовом у напрямку Трускавця. У місті-курорті вони будуть орієнтовно біля 14.30-15.00, після чого поїдуть до фінішної точки на Бухівському перевалі. Ночуватимуть учасники велочемпіонату у Трускавці – повідомляє пресслужба Трускавецької міської ради.

Останній день командного чемпіонату розпочнеться у Трускавці на центральному майдані – площі Незалежності – орієнтовно о 10 ранку. Велосипедисти проїдуть маршрутом Трускавець-Борислав-Східниця-Урич-Верхнє Синьовиднє (до траси Київ-Чоп) та в зворотньому напрямку. На центральній сцені Трускавця відбудеться і церемонія завершення Чемпіонату, яка включатиме підбиття підсумків та нагородження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *