Реконструкцію Дрогобицької міської лікарні планують закінчити у квітні

  •  
  •  
  •  
  •  

В межах програми «Велике будівництво» триває реконструкція Дрогобицької міської лікарні №1. Завершення робіт планується у квітні цього року. Лікарня обслуговує близько 16 тисяч пацієнтів на рік. Генеральний підрядник – ТОВ «Екотепло Дрогобич».

Джерело: пресслужба Дрогобицької районної державної адміністрації.

 

У Дрогобицькій міській лікарні № 1 на даний час вже завершено будівельні роботи. Генеральний директор лікарні Андрій Коцюба, повідомив, що до початку травня триватимуть роботи із встановлення кисневого генератора, протягом квітня будуть встановлені нові ліфти, проте приймальне відділення вже 1 квітня готове обслуговувати пацієнтів в нових умовах.

Капітальний ремонт приймального відділення включав облаштування операційних та гіпсувальних кімнат, інфекційного боксу з окремим входом, кабінетів фіброгастроскопії, комп’ютерної томографії та УЗД, в’їзду для бригад швидкої допомоги та ін.

«Цього року на ремонт лікарні з місцевого бюджету Дрогобицької міської ради виділено 6 млн.грн.», – зазначив голова Дрогобицької міської ради Тарас Кучма.

Для лікарень також закуплено нові апарати УЗД та комп’ютерні томографи.

 

«Велике будівництво» – програма масштабної розбудови якісної інфраструктури України, яка передбачає спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, центрів медичної допомоги та стадіонів. Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у 2020 р. Цьогоріч у пріоритеті Програми також розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів між найбільшими містами України.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *