Вибори голови Дрогобицької ОТГ відбудуться 22 листопада: кандидат № 1 – Андрій Веселий

У понеділок, 2 листопада, Дрогобицька міська територіальна виборча комісія ухвалила рішення про проведення другого туру виборів голови Дрогобицької ОТГ. Повторні вибори відбудуться 22 листопада. 

У другому турі братимуть участь два кандидати, які набрали найбільше голосів: № 1 в бюлетені – Андрій Веселий, підприємець і голова Благодійного фонду, № 2 –Тарас Кучма, чинний мер Дрогобича.

Андрій Веселий, якого у першому турі підтримали майже 9 000 жителів Дрогобиччини, закликав мешканців громади обов’язково прийти на виборчі дільниці 22 листопада: 

«Дякую вам за підтримку у першому турі виборів! Впевнений, що виправдаю вашу довіру і сподівання! Також закликаю  вас знову прийти на виборчі дільниці та віддати свій голос за сильну громаду і нові можливості для всіх її мешканців! Єднаймося заради змін на Дрогобиччині!», – наголосив Андрій Веселий. 

 

Нагадаємо, раніше Андрій Веселий закликав свого опонента Тараса Кучму у публічному діалозі під час дебатів викласти своє бачення розвитку громади, адже мешканці Дрогобиччини хочуть почути від претендентів на посаду голови ОТГ чесні й прямі відповіді на найбільш актуальні питання. 

Андрій Веселий запропонував спільно визначити дату, формат та майданчик для цієї дискусії після офіційного оголошення результатів першого туру. Наразі Тарас Кучма публічно не підтвердив готовність до участі у дебатах. 

 

 

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *