У Бориславі розпочали експрес-тестування на COVID-19

 31 березня в м. Борислав надійшли експрес-тести для визначення антитіл (імунологлобулінів М і G) до Covid-19. І вже сьогодні вранці дві спеціалізовані мобільні бригади виїхали за визначеними маршрутами для того, щоб протестувати громадян, які знаходяться в найбільшій зоні ризику щодо підозри на коронавірус.

Про це проінформував міський голова Ігор Яворський.

За інформацією ЦМЛ, станом на сьогодні в межах м. Борислава та смт. Східниця таких мешканців – 53 особи (ті, хто перетнув в останній період кордон нашої держави і перебуває на самоізоляції). І, згідно плану робіт, діагностику повинні завершити за 2 дні.

«Маю надію, що всі експрес-тести покажуть негативний результат. Але наголошую! Достовірність експрес-тесту є дуже низькою і навіть негативний результат не виключає захворювання на коронавірус і особа повинна продовжувати зберігати режим самоізоляції. Будьте відповідальні і будьте здорові!», – написав міський голова.

Збір даних дасть можливість зменшити шанси хворобі «розгулятись». частково прогнозувати ситуацію в місті та допоможе зберегти здоров’я і життя мешканців, зазначають в пресслужбі міськради.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *