Активна Громада Дрогобича під час карантину запрошує на тренінги онлайн

Ви активна людина та розумієте, що якісні зміни впроваджуються, лише коли громадяни долучаються до процесу керування громадою? Хочете знати більше про методи та механізми контролю за діяльністю місцевої влади? Вас цікавить, як можна долучатися до прийняття рішень у громаді та вирішувати проблеми громади? Ми разом знайдемо відповіді на ці та інші запитання. 

Незважаючи на обставини (карантин та COVID-19), команда ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” продовжує працювати дистанційно та запрошує Вас брати участь у серії онлайн заходів, які відбуваються у форматі серії інформаційних випусків на сторінці Активна Громада Дрогобича  у Фейсбуці, а також Клубів Активної Громади та тренінгів, що відбуваються у форматі онлайн вебінарів. Теми, які підіймаються на цих онлайн заходах є актуальними у політичному житті країни, а також допоможуть вам озброїтись необхідними знаннями для того, щоб брати активну участь у житті вашої громади та конструктивно впливати на вирішення проблем вашої громади. 

“Для нас це цікавий досвід. У своїх інформаційних випусках ми розповідаємо про зміни до Конституції. Таких законопроєктів Президент на сьогоднішній день вніс аж вісім. Всі вони у разі прийняття матимуть вплив на всіх громадян нашої держави, адже це зміни до  головного закону України, що гарантує наші права та свободи, форму правління в державі та багато іншого. Також запрошуємо на серію вебінарів, що стосуються тем управління, контролю та формування бюджету громади”, – каже регіональний координатор ініціативи ВІ “Активна Громада Дрогобича” Олена Юркевич.

 

Найближчим часом відбудеться тренінг “Інструменти контролю влади громадою

ДАТА: 26 березня

ЧАС: 15:00

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGq6XAJWCRUZMR8ZBtpRx0T9ykTGRqswHPMpyE-xEZDv9F_A/viewform

Або ж безпосередньо зареєструватися на онлайн платформі для вебінару за посиланням:

https://go.mywebinar.com/jsch-nzqf-trkm-qdhl

 

Тренінг “Інструменти контролю влади громадою ” – це навчання, де всім охочим допоможуть розібратися у питаннях повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування, як саме громадяни можуть контролювати представників місцевої влади та для чого це потрібно.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *