Дорогу Дрогобич – Трускавець у межах Сільця закривають для руху рейсових автобусів та великогабаритного транспорту

Рух великовантажного транспорту загальною масою понад 8 тонн на ділянці автомобільної дороги Дрогобич-Трускавець – обмежено. Об’їзд – через міста Стебник та Борислав. Легкові – їдуть.

Також до кінця понеділка, 16 березня, необхідні зміни внесуть до маршрутів руху рейсових автобусів на автомобільній дорозі Дрогобич-Трускавець.

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пізно ввечері 15 березня.

Про це у понеділок, 16 березня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомило керівництво відділу НС та ЦЗН ДМР, передає пресслужба мерії.

Разом з тим, міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час сьогодншнього обстеження місця події нагадав присутнім що вже є не 2, а 3 провалля. Два поблизу Трускавця – Стебника і одне — в Модричах.Оскільки останнє провалля динамічне і навіть під час виїзного засідання відбувся обвал, Тарас Кучма наполягає вжити всіх заходів, щоб дорогу сполучення «Дрогобич – Трускавець» перекрили негайно і повністю обмежили рух будь-якого транспорту.

«Ми повинні діяти рішуче. «Авоська» тут не пройде. Ми не можемо ризикувати життям людей», — наголошує Тарас Кучма.

Ситуацію ми попросили прокоментувати доцента  кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології ЛНУ імені Івана Франка Василя Дяківа. Його ми попросили зробити  прогноз щодо карстових проваль – найгіршого варіанту розвитку подій і очікуваного варіанту:

“Найгіршим варіантом може бути провал під дорогою Львів-Трускавець, а також руйнування кількох опор двох ліній ЛЕП та водогону Гірне-Дрогобич. На першому місці це дорога – там, де вона найбільше просіла та має кілька візуально видимих тріщин із кількасантиметровими зміщеннями по вертикалі.

Але до дороги є ще як мінімум “ахілесові п’яти”, які можуть провалитись.

Вчорашній провал жодним чином на стано дороги не вплинув. Однак це не означає, що дорога Львів Трускавець є абсолютно безпечна: під нею тече дві карстові річки, які несуть свою небезпеку”

 

Фото провалля, автор Олег Лехуш

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *