У Бориславі обмежено проведення масових заходів. Але засоби захисту закуповуватимуть лише у разі виявлення COVID-2019 у місті

З метою виконання протиепідемічних заходів, вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на території міста Борислава було видано розпорядження міського голови “Про обмеження проведення масових заходів на території міста Борислава”. Про це інформують у Бориславській міськраді.

Відповідно до розпорядження, управлінню культури молоді, фізичної культури та спорту організацію та проведення масових заходів на території міста Борислава проводити виключно за нагальної потреби з дотриманням комплексу протиепідемічних заходів.

Обмеження проведення масових заходів здійснюється на підставі рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

Також у місті  відбулися засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також протиепідемічної та протиепізоотичної комісії щодо вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

В результаті роботи комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення у разі виявлення на території міста випадків захворювання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, забезпечити виділення коштів з резервного фонду для закупівлі засобів індивідуального захисту для медичного персоналу, а також виділення транспорту та паливо-мастильних матеріалів для забезпечення швидкого реагування сімейних лікарів первинної ланки на виклики хворих пацієнтів. Для госпіталізації хворих на коронавірус підготовано боксоване відділення інфекційної лікарні.

Щодо заходів з протидії також відбулось засідання протиепідемічної та протиепізоотичної комісії. Під час її засідання було заслухано інформаційні доповіді щодо поточної ситуації завідувача інфекційним відділенням КНП «ЦМЛ м. Борислав» та лікаря-епідеміолога Дрогобицького міськрайонного відділу ДУ ЛОЛЦ.

Окрім виконання плану оперативних заходів, було вирішено:

  • провести навчання щодо попередження поширенню коронавірусу 2019-nCoV у шкільних та дошкільних навчальних закладах;
  • організувати рейдові обстеження точок несанкціонованої торгівлі інспекторами муніципальної варти спільно з представниками відділу економіки та торгівлі міської ради та Бориславського ВП Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області. У випадку виявлення фактів торгівлі в заборонених місцях зобов’язувати продавців сільськогосподарської продукції реалізовувати свій товар у відведених для цього місцях на ринках, а покупців закликати не купувати плодово-овочеву та молочну продукцію на дорозі чи тротуарі;
  • направити звернення до суб’єктів, які здійснюють пасажирські перевезення на території міста, щодо необхідності проведення щоденної санітарної оброки салонів транспортних засобів;
  • організувати розповсюдження пам’яток щодо заходів профілактики у торговельних закладах міста.

 

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *