Платна Нафтуся: депутатів переконували в необхідності цього кроку

Сьогодні, 5 березня, відбулася чергова 70 сесія Трускавецької міської ради. На ній було заслухано інформацію про діяльність ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» у зв’язку зі зміною власників Товариства. Доповідали по цьому питанні директор ТОВ «ТЛВ» Андрій Тарнавський та фінансовий директор ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» Анна Абрамова. Про це інформує пресслужба Трускавецької міськради.

Як зазначається в повідомленні, в ході засідання були наведені аргументи чому саме потрібно вводити плату за відпуск мінеральних вод, а також щодо необхідності здійснення реконструкції центрального бювету та інвестування коштів у збереження та розвиток гідромінеральної бази. “Доповідачі наголосили на тому, що встановлення нової ціни за мінеральну воду – це вимога часу, і Антимонопольний комітет України не може диктувати якою саме має бути ця ціна.”

Фінансовий директор Товариства Анна Абрамова зазначила, що у нових власників ТОВ «ТЛВ» є чіткий план дій щодо виведення підприємства з теперішнього кризового стану, спричиненого тим, що більша частина споживачів «Нафтусі», яка проживає у віллах, готелях та санаторіях міста, не сплачують ні копійки за її видобуток, транспортування та подачу до бювету, йдеться в повідомленні ТМР.

” Тому дії власників з санації підприємства будуть дещо непопулярними, зате ефективними. Так, одним з перших кроків планується тимчасовий запуск турнікетів на вхід в бювет та цифрової платформи обліку відвідувачів з подальшим запровадженням обліку відпуску мінвод. Вивчається досвід інших курортів щодо безкоштовного відпуску мінвод місцевим жителям для лікувальних цілей (для прикладу, Моршина), щоб не порушувати чинне законодавство України про неоднакові умови доступу до ринку.”

 

 

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *