Борислав отримає грант від GIZ на проведення енергоаудиту СШ №4

Стали відомими результати конкурсу на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель. Серед 22 переможців – Борислав із проєктом розробки проєктно-кошторисної документації щодо комплексної реновації будівлі закладу загальної середньої освіти №4 ім. Стефана Коваліва.

 

Сума гранту складає 245 тис. грн. і буде спрямована для проведення енергетичного аудиту всієї будівлі школи. Реалізація проєкту відбуватиметься на умовах співфінансування між міським бюджетом Борислава та грантодавцем у розмірі 43% та 57% відповідно. Перевірка є першим кроком щодо з реалізації заходів з енергоефективності.

В процесі роботи залучені спеціалісти виявлять потенціал економії енергії, продемонструють підходи до її збереження та визначать оптимальні заходи з енергоефективності на основі співвідношення витрат та вигоди. В результаті – школі нададуть консультаційну підтримку та допоможуть знайти індивідуальне рішення, яке сприятиме впровадженню фінансово доступних і в той же час дієвих проєктів.

 

Конкурс проводила Міжнародна громадська організація «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам» відповідно до грантової угоди між Deutshe Gesellshaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини, та в рамках проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ» для реалізації «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях».

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *