В центр – за гроші! У Дрогобичі облаштовують систему паркування.

У центральній частині Дрогобича впроваджують систему паркування. Всі дозвільні документи вже погоджено з правоохоронними органами.
Про це повідомив керівник Департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик, передає пресслужба ДМР.

Система паркування, яку облаштовують в межах Плану організації сталої мобільності, передбачає платний заїзд та паркування у центральній частині міста. Кошти, виручені від паркування, надходитимуть до місцевого бюджету.

Так, на вулиці Івана Франка, де вона сполучається з вулицею Миколи Лисенка, на проїзній частині облаштують елемент системи паркування — пост оператора парковки. Через пост оператора парковки відбуватиметься виїзд автомобілів з зони паркування у центральній частині міста.

Заїзд у зону паркування відбуватиметься через спеціально облаштовані пункти пропуску на перехресті вулиць Тараса Шевченка та Нижанківського і на перехресті вулиць Івана Мазепи та Театральної. На пунктах в’їзду облаштують термінали в’їзду, шлагбауми та камери відеонагляду, які фіксуватимуть номери автомобілів. Рух автомобілів відбуватиметься в односторонньому напрямку.

Також зараз  розробляють тарифи на оплату послуг з паркування, з урахуванням потреб осіб пільгових категорій та мешканців і власників приміщень в межах визначених вулиць, додають в пресслужбі з посиланням на керівника департаменту.

 

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал  t.me/drogmedia , аби не пропустити інформацію, яка може бути вам корисною!

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *