Зі Східниці в Урич тепер можна їхати без страху загубити колеса

  •  
  •  
  •  
  •  

Дорогу Східниця-Урич зробили придатною до проїзду: польову дорогу в Сколівських Бескидах, яка сполучала два туристичнно принадних місця, нарешті  асфальтують. Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на своїй сторінці у Фб.

“Ми таки це зробили!
Ще кілька днів, і великі автобуси зможуть безперешкодно добратися зі Східниці до скель у Тустань , і звідти на Верхнє Синєвидне.
Спільними зусиллями через Форум місцевого розвитку, заходи ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”, і тих небайдужих, що вірили до кінця: Андрій Парубій, Микола Романишин, депутатський корпус Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація,  Олег Синютка,  Руслан Кандибор, компанія Онур. Ми таки це зробили.”

 

 

Дорога «Східниця – Урич»!Ми таки це зробили?Ще кілька днів, і великі автобуси зможуть безперешкодно добратися зі…

Posted by Олександр Ганущин on Saturday, 21 December 2019

Це наразі перший етап робіт. Аби об’єкт був звершений, потірбно ще 70 млн грн, зазначає депутат ЛОР Михайло Задорожний. “Це дорога загального користування місцевого значення. Перший етап зроблено, підпірні стінки, відвід води і.т.д, для завершення потрібно ще 70 млн.грн.

Роботи повинні продовжитися у 2020 році. Формування переліку фінансування буде проводитися в лютому місяці”, – додає обранець.

 

* * *

Запрошуємо до передплати  газети “Медіа Дрогобиччина” на 2020 рік.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *