Миколай поселиться у Трускавці, а двері своєї резиденції для діток відкриє 18 грудня

Відділ культури Трускавецької міської ради започатковує традицію «Головна резиденція Св. Миколая», яка працюватиме 18-20 грудня в музеї історії міста-курорту Трускавця.

Про це інформують в пресслужбі Трускавецької міськради.

Тож 18 грудня резиденція відкрита для найменших трускавчан з 15:00 до 20:00, разом з Миколаєм та аніматорами діти весело проводитимуть час в грі та на майстеркласах. Як повідомили у відділі культури, місця на цей день вже зарезервовані, здебільшого школами міста.

 Також 18 грудня о 17:00 відбудеться благодійний аукціон де можна придбати твори учнів Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького та Будинку учнівської творчості.
19 грудня резиденція діятиме для соціально-незахищених категорій трускавчан.

19 грудня – особливий день.

О 16:30 год.-відкриття головної ялинки.

О 17:30 та о 18:30 – в міськраді запрошують охочих завітати до «Головної резиденції Св. Миколая» де діти проводитимуть час з аніматорами та будуть залучені до майстеркласів, де на них чекає чимало казкових несподіванок. Вхід, в ці години, за «золотим запрошенням», яке можна придбати у музеї міста-курорту, ціна становить 150 грн.

20 грудня відбудеться закриття «Головної резиденції Св. Миколая» у Трускавці. Хода Миколаїв. Миколай разом зі своїми помічниками зустрінуться на з’їзді біля головної ялинки де проведуть цікаві та драйвові флешмоби для дітей.

Проєкт має благодійну основу, діятиме акція «Пробуди в собі Св. Миколая». Кошти від роботи резиденції та аукціону будуть направлені на закупівлю подарунків для дітей, обдарованих в галузі мистецтва.

11

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *