Врятувати Ваш шлюб

Доброю традицією у «Карітасі» СДЄ УГКЦ стало проведення реколекцій для подружніх пар.
Тож і цієї осені всіх охочих запрошують взяти участь.
Для чого? І як виглядатимуть ці реколекції – розповідає подружжя Козанкевич.
Отже, реколекції триватимуть впродовж 1-3 листопада (вікенд), а також відбудеться 12 пост-вікендних зустрічей по 2-3 години кожна.
Участь можуть взяти усі пари, які відчувають в тому потребу чи інтерес: і ті, хто лише побрався та мають злагоду, і ті, чий шлюб на межі розпаду.
Проводити реколекції будуть чотири подружні пари, з яких дві священичі (як от подружжя Козанкевичів) та дві світські. Також долучатимуть ся монахи, які дали обітницю целібату.
Під час занять подружні пари пропрацьовуватимуть різні ситуації, навчатимуться спілкуватися один з одним і чути один одного. Це буде праця в парі. Також учасники почують різні свідчення криз у подружжях та про досвід їх подолання.
Навчання відбуватиметься реколекційному осередку «Галілея». Кожна пара матиме свою окрему кімнату – простір для лише свого подружжя.
Вже сьогодні до участі зголосилися учасники з різних міст України. Втім вільні місця ще є. Тож, якщо вважаєте, що вашому шлюбу це потрібно – телефонуйте. Важливий момент – для запису мають зателефонувати обидвоє – і чоловік і дружина.
Щодо коштів – перший внесок складає 1 тис. грн. Ці кошти не повертаються. І знаєте чому? Бо коли приходить час реколекцій – часто пари шукають «відмазку»: машина поламалась, роботи додалось, в дитини нежить – будь-що, аби не попрацювати над порятунком шлюбу. А розуміння того, що кошти не повернуть, спонукає пари таки приїхати.


Реколекції відбуватимуться за канадською програмою «Рятівне коло». «Назва дуже символічна, – підсумовує Олександра Козанкевич. – Це наче те коло, яке рятує шлюб, дарує подружжю порозуміння, гармонію і шанс прожити ще багато років в мирі і злагоді. Тож запрошуємо!»

Попередній запис – 063-840-87-27.

 

Марія Кульчицька

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 8 (55)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *