У Дрогобичі власники двох перепланованих квартир мають сплатити штраф та усунути порушення

Впродовж другого місяця спеціальна комісія, яка створена на підставі розпорядження міського голови, беручи до уваги звернення громадян, проводить обстеження стану багатоповерхівок Дрогобича. Однією з причин таких обстежень є скарги мешканців на перепланування приміщень у будинках.

Як зазначив під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста начальник відділу ДАБІ Андрій Гретчак, власникам, які незаконно перепланували приміщення, вручають приписи з вимогою усунути порушення та постанови на сплату штрафу.

«На вул. Самбірській, 74, власник у несучій стіні вибив вікно. Зараз йому вручено припис на усунення порушення та накладено штраф. Також на звернення самих мешканців проведено також перевірку на вул. М. Грушевського у будинках №1 та №3, а також у будинку на площі Ринок №31», — зазначив Андрій Гретчак.

За минулий тиждень було виявлено двоє власників таких квартир.

Обстежила спеціальна комісія будинки і на площі Ринок,6, вул. Шкільній,6, Т.Шевченка,13 та десять будинків на вул. Холмській.

Крім того, комісія звертає увагу й на стан балконів, які є або самовільно спорудженими, або перебувають у аварійному стані, передають у прес-службі Дрогобицької міської ради.

 

Додамо, що комісія була створена за наслідком обвалу під’їзду на вул. Грушевського 101\1.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *