Дрогобичі – в трійці відкритих інноваційних міст

В межах Kyiv Smart City Forum 2019 відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру населених пунктів та задля розвитку громад. Мета конкурсу — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими українськими проектами.

Експертне журі проаналізувало понад 100 конкурсних заявок та визначили найуспішніші проекти у 5 номінаціях.

У номінації Відкрите інноваційне місто — за успішне залучення громадян до процесів управління містом на основи використання інформаційно-комунікаційних технологій — перемогли Тернопіль, Тетіївська ОТГ та Дрогобич.

Участь у форумі взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який і отримав відзнаку, передає прес-служба міської ради.

“Важливо, щоб кожне місто мало розумну громаду. Надіюся, що найрозумніша громада творитиме нові інноваційні системи. І найголовніше – буде створювати нові міста на нових платформах”, – наголосив Тарас Кучма.

Разом з міським головою участь у форумі взяли керівник КУ “Інститут міста” Володимир Кондзьолка та радник міського голови Олег Дукас.

“Це дванадцята Всеукраїнська перемога за три роки в цифровій трансформації міста Дрогобича. Ми, чи не єдине місто в Україні, яке зібрало таку кількість нагород за 2017-2019 рр.”, – зазначає керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, передають у прес-службі.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *