Врятували життя й уберегли від інвалідності

У середу, 18 вересня, у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії надали першу ургентну допомогу пацієнту з міста Стебника, у якого діагностували гострий інфаркт.
Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, передає прес-служба ДМР.
«Завдяки вчасному зверненню до медиків, пацієнту вдалося не лише врятувати життя, а й уберегти його від інвалідності. Пацієнту встановили стент. Допомогу надано безкоштовно. Загрози життю пацієнта нема», — наголосив Володимир Чуба.
Також посадовець зазначив, що загалом у період з 16 липня, з дня коли було проведено перші обстеження та операції, у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії проведено 93 операції: 67 ангіографій та 26 стентувань. Операції відбувалися під керівництвом лікаря Василя Романяка.
Нагадаємо, першого липня у Дрогобицькій міській лікарні №1 офіційно відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Особливістю цього відділення є сучасний ангіограф, яких в Україні такого експертного класу є лише п’ять, один з яких у Дрогобичі. Завдяки цьому апарату дрогобицькі медики можуть надавати вчасну медичну допомогу при інфаркті, обстежувати судини, проводити операції зі стентування.

Облаштування цього відділення обійшлося у 26,5 мільйонів гривень: 23,5 мільйони гривень виділив Уряд, 3 мільйони гривень виділили з місцевого бюджету Дрогобича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *