Квитки на творчий вечір Сеїтаблаєва ще є. Поспішайте!

Талановитий проукраїнський актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв через тиждень приїде у Дрогобич.

Як повідомила «Медіа Дрогобиччині» організаторка візиту, благочиниця Леся Татарська, станом на сьогодні в наявності ще є квиточки. Тож кожен охочий ще встигає їх придбати (ціна усього 250 грн)!

Благодійний творчий вечір «Дорогу здолає той, хто йде!» відбудеться у нашому місті 4 серпня  о 17.00 у приміщенні Львівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича, за участі провідного українського режисера і актора, заслуженого артиста АРК Ахтема Сеїтаблаєва.

Знаний кіноактор та кінорежисер Ахтем Сеїтаблаєв відомий своєю активною патріотичною позицією. Достойний представник кримсько-татарського народу, він своєю творчістю та громадянською діяльністю прославляє Україну, підтримує та утверджує ідеали свободи свого рідного народу. Актор багато знімався та найбільшу популярність Сеїтайблаєву принесла його участь як ведучого телевізійного проекту «Хоробрі серця», присвяченого захисникам нашої Батьківщини, що воюють на сході України. Згодом він зняв свій талановитий фільм, що прозвучав на увесь світ — військову драму «Кіборги». За цю роботу режисер отримав Орден «За заслуги» ІІІ ступеню.
Нещодавно у Києві на Площі зірок поряд з видатними представниками вітчизняної культури, Ахтему Сеїтаблаєву було відкрито особисту зірку, і це слугує прикладом найвищого народного визнання. Наразі режисер закінчує зйомки історичного екшена за твором класика української літератури Івана Франка – «Захар Беркут». Картина знімається за голівудськими стандартами, з зірками американського кінематографа.
«Те, що при величезній зайнятості, Ахтем Сеїтаблаєв знаходить час для благодійності – свідчить про нього як про людину високих моральних ідеалів. Зустріч з митцем, можливість почути від нього особисто розповідь про його діяльність і творчість може стати справжньою подією для глядачів. Митець відкритий для спілкування!
Ми чекаємо вас на нашому заході, де можна буде відкрити свої серця для добра, співчуття і допомоги!» – ділиться Леся Татарська

Мета заходу – збір коштів на лікування Матвія Цихівського та для допомоги сім’ї Лесі Білути.

 

Коли: 4 серпня, 17.00 Де: Театр ім. Юрія Дрогобича.
Ціна: 250 грн. за квиток
Де придбати? У касі театру та Туристично-інформаційному центрі Дрогобича.
БЛАГОРОДНІ ПОДІЇ БЛАГОДІЙНИЦТВА У ДРОГОБИЧІ ТРИВАЮТЬ! ДОЛУЧАЙСЯ!

Марія Кульчицька

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *