Звернення виборчого штабу кандидата у народні депутати України Михайла ЗАДОРОЖНОГО

Шановні виборці Дрогобича, Дрогобицького району, Борислава, Трускавця і Стебника!

Звертаємося до Вас із застереженням: не вірте неправдивій інформації та наклепам щодо діяльності кандидата Михайла Задорожного, які розповсюджуються у трьох поспіль номерах спецвипуску газети «Вільне слово». До цієї газети має відношення один із кандидатів у виборчому окрузі №121. Поширенням усілякої неправдивої інформації він намагається вплинути на симпатії виборців, котрі підтримують висуванця партії «Європейська Солідарність» Михайла Задорожного. Адже за даними соціологічних досліджень, на сьогодні він є лідером виборчих перегонів на Дрогобиччині.
Очевидно, конкурент М.Задорожного прагне будь-якою ціною потрапити до парламенту, щоб отримати депутатську недоторканість та уникнути відповідальності за порушення законодавства України під час перебування на високій державній посаді у Києві. Саме тому у виборчій кампанії він не гребує брудними технологіями щодо своїх конкурентів.
За наклеп депутат Львівської обласної ради, кандидат у народні депутати Михайло Задорожний готує судовий позов до газети «Вільне Слово» про захист честі, гідності та ділової репутації. Кошти, отримані як моральну компенсацію, будуть скеровані на благодійність.

Шановні земляки!

Закликаємо Вас не вірити «чорному піару», сподіваємося на Вашу мудрість і розважливість у прийнятті рішень і просимо 21 липня зробити правильний вибір!

З повагою, виборчий штаб кандидата у народні депутати України Михайла ЗАДОРОЖНОГО

Звернення виборчого штабу кандидата у народні депутати України Михайла ЗАДОРОЖНОГОШановні виборці Дрогобича,…

Posted by Михайло Задорожний – Європейська Солідарність on Thursday, 18 July 2019

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *