Як і очікувалось, проти Романа Ілика, як одного із головних лідерів перегонів, застосовують чорні політичні технології

Кандидат у народні депутати у 121 окрузі Роман Ілик подавав до суду через наклепи, які активно поширюють у медіа. Брудна кампанія, про яку вже попереджав штаб кандидата, набирає обертів. Йдеться про серію замовних статей на місцевих та регіональних сайтах і в соціальних медіа.

         Зокрема, такі замовні матеріали раптово з’явились та поширювались в інформаційних виданнях «Варіанти» та «Дрогобич Інфо», «Фарм Мафія», де йдеться про те, що нечебто Нацполіція розслідує факти корупційних зловживань Романа Ілика, коли він працював на посаді Заступника Міністра охорони здоров’я України.

Ця неправдива інформація – вигадка, адже працюючи у Міністерстві охорони здоров’я Роман Ілик, згідно зі своїми посадовими і функціональними обов’язками, ніколи не мав жодного відношення до будь-яких тендерів, які проводилися у Міністерстві, зокрема і у сфері будівництва. У його компетенції був напрямок трансформації ринку лікарських засобів та національної  програми «Доступні ліки».

Більше того, саме Міністерство охорони здоров’я ініціювало звернення до правоохоронців дізнавшись про порушення, що мали місце в діяльності одного з державних підприємств МОЗ.

«Що цікаво, до мене ніхто з журналістів жодного разу навіть не звернувся за коментарем. Ось так попав в історію, до якої не маю жодного відношення. Маловідомі інтернет-видання розмістили неправдиві, замовні статті. Завершаться виборчі перегони і цей наклеп  так само миттєво зникне, як і з’явився», – зазначає  Роман Ілик.

Інші закиди опонентів стосуються нібито завищення ціни при закупівлі Міністерством ліків та вакцин за кордоном.

Нагадаємо, що Роман Ілик за ці напрямки роботи Міністерства взагалі ніколи не відповідав. «Ми є свідками того, як напередодні виборів раптово оживають наче привиди  «мертві», маловідомі сайти, які роками не оновлювалися та починають цілеспрямовано працювати проти рейтингового кандидата», – додав Роман Ілик.

Відтак кандидат у народні депутати України  Роман Ілик звернувся до суду та правоохоронців для захисту своїх порушених прав.

 

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *