Дрогобичанин Орест Дуцяк представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи

З 15 по 23 липня у португальській Бразі проходитиме Чемпіонат Європи з футзалу серед Вищих навчальних закладів. Захищати честь України на ньому вибороли право чоловічі команди НУ «Львівська політехніка» і ХНУ ім. Каразіна та жіноча  збірна НПУ ім. Драгоманова.  Разом з тим Україну також представлятимуть і троє рефері: киянин Руслан Лутій, дрогобичанин Орест Дуцяк та дніпровець Ігор Дудінов.

Як зазначають футзальний портал 5x5.org.ua та сайт futsalua.org, наш краянин  є представником молодого покоління українських футзальних арбітрів та, незважаючи на свою молодість, має досвід обслуговування поєдинків української Екстра-ліги та Кубку України і входить до когорти найперспективніших арбітрів у вітчизняному футзалі…».

Зазначимо, що 21-річний арбітр Асоціації футзалу Львівщини Орест Дуцяк зараз навчається на 2-му курсі магістратури навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я ДДПУ ім. І.Франка. У цьому ж виші  працює і його наставник кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць, який завершив кар’єру арбітра національної категорії і нині активно координує систему арбітражу АФЛ та розвиває обласну Школу футзальних рефері, продовжуючи здійснювати пошук і вдосконалення нових молодих талантів…

Нагадаємо, що Орест Дуцяк вступив до Школи арбітрів ФМФД у вересні 2010 року, у 2014 та 2015 роках провів Фінальні матчі Аматорської футзальної ліги України, у 2016 році –  обслуговував ігри Першої ліги та Кубку України, а з вересня 2017 року включений Асоціацією футзалу України до складу  групи арбітрів, які регулярно проводять матчі серед команд «Екстра-ліги».  У вересні 2018 року успішно пройшов Міжнародні курси арбітрів, які проходили у Львові та отримав сертифікат FIFA, у грудні 2018 року призначений до складу бригади арбітрів, яка в рамках підготовки до Євро-2019 серед жіночих команд провела два міжнародних товариських поєдинки між збірними України та Словаччини, а 27 грудня 2018 року став арбітром знакової і водночас історичної події для українського футзалу – першого «МАТЧУ ЗІРОК» Екстра-ліги України, що відбувся у Львові. У березні 2019 року працював у складі бригади арбітрів, яка провела Фінал Кубку України в Івано-Франківську, а у квітні цього року – Фінал Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України в Ужгороді.

Тож побажаємо Орестові та усім представникам нашої країни вдалих виступів і приємних вражень на європейському форумі у Португалії. Переконані, що набутий представниками АФЛ міжнародний досвід сприятиме і надалі розвитку футзалу як в Україні, так і на Львівщині зокрема.

Прес-служба АФЛ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *