Посмішки, слова підтримки, теплі обійми: у Підбужі відбувся концерт на підтримку кандидата у депутати Романа Ілика

Концерт  на підтримку кандидата в народні депутати від Дрогобиччини Романа Ілика відбувся у п’ятницю, 12 липня, у селищі міського типу Підбуж. На центральній площі селища для земляків співали учасники гурту «Соколи» і неперевершені Михайло Мацялко та Марія Шалайкевич, яка родом з Підбужа. Атмосфера була особливою ще й тому, що день припав на свято Петра і Павла.

«Щирі посмішки, слова підтримки від жителів, моїх земляків свідчать про те, що ми обрали правильний напрямок», – каже Роман Ілик.

Село – важлива частина успішної економіки України. Роман Ілик зазначив, що потенціал розвитку сіл Дрогобицького району дуже великий. Для успіху потрібно залучати в сільську місцевість туристичний бізнес, розвивати фермерські господарства, підтримувати підприємців інших галузей. Ці компанії не лише розвивають власний бізнес, а й забезпечують робочі місця, дають можливість мешканцям села започатковувати власні справи.

«Кого залучати знаю, Як це робити – також! Тут головне ваша підтримка, мандат довіри, з яким  працюватиму на громаду», – звернувся до Підбузької громади Роман Ілик, кандидат в народні депутати України від Дрогобиччини.

 

Політична реклама

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *