«Корупціонер повинен сидіти у в’язниці», – Роман Ілик

Корупцію в Україні потрібно системно побороти. Таку думку висловив Роман Ілик, який іде у народні депутати від Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника та Дрогобицького району. Отримавши мандат довіри від виборців, політик ініціюватиме у Парламенті посилення відповідальності за такі злочини.

«Для подолання корупції, перш за все, варто розуміти як і де вона виникає. Ми активно боролися у Міністерстві з усіма корупційними процесами в охороні здоров’я і зокрема у фармацевтичній галузі. У 2017 році в рейтингу найбільш корумпованих установ лідерами були саме медичні заклади. Нам вдалося досягти великого поступу в боротьбі з такою побутовою корупцією», – розповідає Роман Ілик. Наприклад, це створення Національної служби здоров’я України. «Реалізація принципу «гроші йдуть за пацієнтом», дали хороші симптоми лікування цієї хвороби – корупції в державі», додав кандидат в депутати.

Роман Ілик переконаний, що корупціонер повинен сидіти у в’язниці. Задля цього ініціюватиме посилення відповідальності за злочин. «Головним рішенням у боротьбі з корупцією також має бути посилення кримінальної відповідальності. Коли будемо мати жорстку кримінальну відповідальність для багатьох чиновників чи службовців просто зникне бажання так діяти. Це буде правильно і дасть хороший результат для динамічного розвитку України», – додає Роман Ілик.

 

Довідка про кандидата:

Роман Ілик народився 1963 року в Бориславі. Його мати походить з Сільця, а батько – з Борислава. Сьогодні працює у Києві заступником Міністра охорони здоров’я України. Він – наш земляк, який проживає у Дрогобичі та присвятив себе професійній роботі на лікарській ниві і став справжнім державником.

Після навчання у Бориславському медучилищі, Роман Ілик закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут. Зробив успішну наукову кар’єру: здобув науковий ступінь доктора медичних наук.

У 2012 році, коли Україні загрожував режим Януковича, Романа Ілика було обрано народним депутатом від Дрогобиччини. У ті складні часи він зберіг відданість своєму виборцю і разом із тисячами українців відстояв Українську державу на Майдані Гідності.

Роман Ілик один із тих, кого називають справжнім державником. Його головним здобутком в уряді є програма “Доступні ліки”, що дозволила знизити вартість медикаментів, включених до програми, зокрема імпортних. За окремими позиціями ціна знизилася на 70%. Ліки стали доступнішими для українців.

Роман Ілик ніколи не забуває про свій рідний край. Він залучив до наших лікарень чимало вартісного обладнання, зокрема для передчасного виявлення онко- і серцево-судинних захворювань.

 

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *