Дафіна Герчева: “Нам потрібно більше таких чемпіонів як Дрогобич!”

  •  
  •  
  •  
  •  
Наприкінці минулого тижня до Дрогобича з офіційним візитом завітала новопризначена Представниця Програми розвитку ООН в Україні Дафіна Герчева.
 У ході візиту сторони обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці, зокрема у реалізації проектів ПРООН з термомодернізації будинків ОСББ, а також у таких сферах, як економічне зростання, соціальний прогрес, захист довкілля та демократичне урядування.
Також Дафіна Герчева високо оцінила роботу посадовців Дрогобицької міської ради у напрямах формування політики відкритих даних, побудові комунікації з громадою та моніторингу КРI-продуктів.
«Все, що ми зробили в Дрогобичі не може залишитись у Дрогобичі. ПРООН буде передавати наш досвід іншим громадам, щоб сильною ставала держава в цілому», — саме так, за словами керівника відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслава Гайдера, Представниця Програми розвитку ООН в Україні прокоментувала візит до Дрогобича.
У соціальній мережі Facebook Дафіна Герчева зазначила:
«Мені було надзвичайно приємно відвідати це місто і дізнатися про їх вражаючі досягнення. Я була справді вражена сильним місцевим керівництвом та їх зобов’язанням підвищити прозорість і демократію участі. Нам потрібно більше таких чемпіонів як Дрогобич!»
Зазначимо, що за обсягами ресурсів та проектів програмна діяльність ПРООН в Україні є однією з найбільших в регіоні Європи. У 2018 році ПРООН реалізувала в Україні 27 проектів вартістю понад 165 млн. дол. США.
Прес-служба ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *