“Футбол у кожен дім” набирає популярності!

У середу, 26 червня, на футбольному майданчику ДЮСШ імені Івана Боберського відбулися останні матчі між командами — учасниками футбольного турніру «Футбол у кожен двір».

У Дрогобичі цей турнір відбувається вдруге. Організатором турніру виступає Муніципальна футбольна команда «Галичина».

Цьогоріч у турнірі брали участь 12 команд — представники мікрорайонів міста Дрогобича, міста Стебника та сіл району. Команди змагалися у трьох вікових категоріях: 9-10 років, 11-12 років та 13-14 років.

«Приємно, що цей турнір набирає популярності серед дітей. Ми бачимо й активну підтримку батьків. Географія футболу розширюється, оскільки цього року участь брали команди не лише з Дрогобича, а й Стебника та сіл району», — зазначає президент МФК «Галичина» Юрій Кушлик.

За підсумками турніру переможцями стали 6 команд, які посіли у вікових категорія перші та другі місця.

Ознайомитися з результатами матчів та командами-переможцями можна за посиланням: Результати «Футбол у кожен двір».

Також було відзначено кращих гравців.

Урочисто учасників турніру та команди привітали та відзначили міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник КП «Комбінату міського господарства» Сергій Жирний, президент МФК «Галичина» Юрій Кушлик.

«Впродовж останньої гри ми бачили, як діти емоційно переживають за результати. Це свідчить, що наші діти — гідне майбутнє Дрогобича і України. Цей турнір не є просто спортивним змаганням, а це — результат спільної роботи місцевого самоврядування і громади, адже ті спортивні майданчики, які ми разом облаштували у місті, сьогодні відіграють важливу роль у формуванні здорового підростаючого покоління», — прокоментував результати турніру міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

 

Прес-служба ДМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *