Скорочує час транспортування, збільшує шанс порятунку: у Дрогобичі відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії

У медичні галузі Дрогобича черговий вагомий успіх.
15 червня у КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” офіційно відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Особливістю цього відділення є надсучасний ангіограф, яких в Україні є лише понад двадцять. Завдяки цьому апарату дрогобицькі медики можуть надавати вчасну медичну допомогу при інфаркті, обстежувати судини, проводити операції зі шунтування.
Облаштування цього відділення обійшлося у 26,5 мільйонів гривень: 23,5 мільйони гривень виділив Уряд, 3 мільйони гривень виділили з місцевого бюджету Дрогобича.
На урочисте відкриття відділення до КНП “ДМЛ” №1 сьогодні завітали заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, депутат Верховної Ради України Богдан Матківський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, головні лікарі КНП міста, передає прес-служба міської ради.
Вітаючи дрогобичан з черговим успіхом у медичній галузі, Роман Ілик відзначив успішну трансформацію медицини Дрогобича. Також урядовець розповів про політику Міністерства, спрямованої на порятунок життя та здоров’я. Відкриття відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії у Дрогобичі, за словами Романа Ілика, є важливо й тим, що тепер мешканців навколишніх територій та гірської місцевості не потрібно везти до Львова. Це скорочує не лише час транспортування пацієнта, а й збільшує час та шанси для його порятунку.
Міський голова Дрогобича Тарас Кучма у своїй промові наголосив, що перемога та успіх можливі лише тоді, коли є взаєморозуміння та перемога. У випадку з відкриттям відділення та закупівелею ангіоргафа, за який точилися баталії — це об’єднання зусиль посадовців та депутатів місцевого, обласного та державного рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *