Також у рішенні сесії Дрогобицької міської ради розписано процедуру ліквідації школи, повідомлення та звільнення працівників та інше:

Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомити профспілковий комітет про ліквідацію Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області та звільнення працівників.

Завідувачу Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області подати у відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомлення про звільнення працівників Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області для вирішення питання працевлаштування.

Встановити строк для заявлення вимог кредиторами до Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області (код ЄДРПОУ 23891125) два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення вказаної юридичної особи.

Встановити порядок заявлення кредиторами своїх вимог до Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області (код ЄДРПОУ 23891125) шляхом направлення письмових вимог на адресу: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 21.

Відділ освіти протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію про припинення діяльності Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області.

Державному реєстратору провести зміни щодо припинення діяльності Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області на безоплатній основі.

Передати безоплатно приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами у комунальну власність Стебницької міської ради, про що скласти відповідні акти.

Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Стебницькій міській раді після завершення процедури ліквідації, провести передачу-прийом приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами (згідно додатку) на баланс Стебницької міської ради із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством.

Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації.

Прес-служба ДМР