Окремого входу не буде! ДМР скасувала рішення виконкому

Сесія Дрогобицької міської ради, засідання якої відбулося у четвер, 30 травня, скасувала рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 21.02.2019 №41 «Про надання дозволу на влаштування окремого входу».

Нагадаємо, 20 травня на вулиці Тараса Шевченка, 11 власником приміщення було демонтовано частину стіни для облаштування входу з вулиці. Попередньо було облаштовано сходи з металево-бетонної конструкції. Такі дії викликали обурення у громади міста, зокрема у мешканців будинку. У відділі державного архітектурно-будівельного контролю Дрогобицької міської ради заявили, що на момент проведення будівельних робіт жодного повідомлення, відповідно до процедури, на їх адресу з боку власника приміщення не надходило.

Відповідне рішення сесія Дрогобицької міської ради ухвалила на підставі розгляду електронних петицій від громади міста.

Крім скасування рішення виконкому «Про надання дозволу на влаштування окремого входу», сесія ДМР також ухвалила рішення «Про заборону надання дозволу на влаштування окремих входів до будівель та споруд, які є в переліку пам’яток архітектури місцевого та державного значення». Обов’язки щодо виконання цього рішення покладено на відділ містобудування та архітектури і відділ Державного архітектурно-будівельного контролю, — йдеться у тексті рішення сесії ДМР.

Прес-служба ДМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *