У Дрогобичі відбудеться Дослідницька майстерня культурного різноманіття

 

15 червня 2019 року Молодіжна організація “СТАН” разом з Громадською організацією “Арекет”запрошує активних мешканців та мешканок міста долучитись до культурного картування громади, навчитись досліджувати культурне різноманіття, дізнатися багато нового та цікавого про власне місто і головне – стати співавтор(к)ами першого в історії ДрогобичаІнтеркультурного путівника!

 

Що ми пропонуємо:

  • Дізнатися більше про поняття “культурне різноманіття”,
  • Познайомитись з методикою культурного картування (створення образу громади, потенціалу, ресурсів);
  • Здобути навички дослідження культурного різноманіття та стати співавтор(к)амиІнтеркультурного путівника;
  • Поділитися своїм досвідом/історіями та познайомитися ближче з історіями мешканців міста;
  • Створити разом мапу різноманіття Дрогобича;
  • І, звісно, незабутньо провести час разом!

Завдяки зібраним матеріалам під час картування культурного різноманіття громади, буде видано Інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Також ці історії будуть розміщені на Всеукраїнському веб-порталі “Український Букет Народів”, що буде включати добрі практики розвитку культурного розмаїття та збереження культурної спадщини з багатьох інших громад України.

Учасники(ці) Дослідницької майстерні отримають Сертифікати про здобуття навичок дослідження культурного різноманіття.

Всі хто хоче дізнатися багато нового та корисного і назавжди увійти в історію вплинувши на розвиток, імідж та привабливість своєї громади, а також бути першовідкривач(к)ами культурних інновацій – заповніть наступну форму до 11 червня 24:00 год.

Гугл-форма тут – https://forms.gle/p8PfVkvHKwiuG7vv8

Учасники та учасниці, що пройдуть відбір, отримають підтвердження про участь та місце на свої електронні скриньки до 13 червня 2019 року.

 

*Дослідження культурного різноманіття громади через проведення картування допомагає визначити проблемні питання міжкультурної взаємодії в місті та зрозуміти культурний потенціал та переваги громади, спираючись на результати дослідження активісти можуть якісніше планувати діяльність проектів у місті, аргументувати актуальність пропонованих заходів перед спонсорами чи владою.

Проект сприяє розвитку міжкультурних контактів, що підсилює соціальний імунітет та єдність громади, створює нові можливості для розвитку підприємництва. Інтеркультурні міста можуть використовувати цю особливість як перевагу при створенні бренду міста, збільшувати туристичну привабливість та залучати нові інвестиції.

Контактні особи:

  • Координаторка проекту – Вашкевич Валерія +380734882044, uabouquetofnations@gmail.com,
  • Регіональний координатор проекту у Дрогобичі – Бекіров Амет +380978875983 ngoareket@gmail.com.

Посилання на Дослідницьку майстерню культурного різноманіття

Посилання на проект Український Букет Народів

 

Інноваційний проект “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження” реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізатори проекту: Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокаціїромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

 

Прес-служба проекту

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *