Порушення регламенту і погрози: недитячі пристрасті розгорілися навколо питання освіти

 

Питання реформ в освіті стали у Дрогобичі і Стебнику каменем спотикання. Перепрофілювання шкіл в гімназії і ліцеї (і відповідно зміни до ступеневості шкіл) викликало в батьківського колективу зокрема шкіл Стебника бурхливу обурливу реакцію. Внаслідок чого батьки прибули на сесію Дрогобицької міської ради 7 і 11 березня.

 

Станом на цю хвилину вирішено питання освіти довивчити, і рішення ухвалити 21 березня. В тому числі, внісши зміни в уже прийняті рішення – ті, які найбільше обурюють батьків.
Разом з тим, задовільнити усіх не вдасться і компроміс має бути досягнуто, адже освіті міст Дрогобич і Стебник бракує 18 млн грн. «Це вимушені кроки і вимушені рішення. В іншому випадку вже з квітня ми будемо мати проблеми з виплатою зарплат вчителям», – апелював до депутатського корпусу міський голова Тарас Кучма.

 

Додамо: питання освіти оголило тему порушення регламенту роботи Дрогобицької міської ради. Так, депутати ради озвучили, що на профільній комісії було розглянуто один проект рішення, а на сесію було винесено зовсім інший. «Я вас питаю – хто це зробив?» , – звертався до виконавчої гілки депутат Демко. Чіткої відповіді не почув.
Також депутат Броницький повідомив, що мав дивну розмову зі своєрідними погрозами. Мовляв, маєш дітей, думай що говориш.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *