Про сміття на території КМГ і людей, які перекривають ним дороги

Впродовж останніх тижнів на території КП «КМГ» накопичилося багато сміття. Причиною цього, за словами комунальників, є відмова окремих полігонів у прийомі сміття з Дрогобича.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Дрогобицької міської ради.
“Комунальники пояснюють, на територію КП «КМГ» звозять сміття з міста для перевантаження на великогабаритні вантажівки, якими його транспортують на полігони. Через несвоєчасне вивезення цього сміття відбулося його накопичення.
У понеділок, 11 лютого, в ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств ДМР та держустанов міста Тарас Кучма дав тиждень комунальникам на вирішення проблеми з накопичення ТПВ на території КП «КМГ». Крім того, міський голова доручив посадовцям, спільно з представниками відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення віднайти нове місце, де сміття перевантажуватимуть з малогабаритних автомобілів на великогабаритні.
Також в ході вчорашньої наради було порушено питання щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які перекривають сміттям дороги, або ж вчиняють підпали. За даними фактами керівництво КП «КМГ» вже звернулося в поліцію.
Як зазначили в ході наради посадовці, попри те, що злочинним методом перекрито в’їзд на міське сміттєзвалище і досі тривають судові процеси, сьогодні такі дії чиняться на вулицях самого міста. Посадовці вважають, що винуватці мають бути притягнені до відповідальності через те, що перекриття доріг перешкоджає руху екстрених служб, автотранспорту громадян, призводить до змін маршруту руху громадського транспорту, і в результаті від цього потерпають мешканці міста”, – йдеться у повідомленні прес-служби ДМР.
Фото ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *