“Полюби депутата свого міста”: Всеукраїнська акція у Дрогобичі


До дня закоханих Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” пропонує громадянам полюбити депутатів місцевої ради.

Депутати перш за все люди, і їх є за що любити. Акція націлена на налагодження діалогу між громадянами та депутатами місцевих рад та інформування жителів міст про те, як вони можуть звертатися до обранців, чим допомагати в роботі. Депутат місцевої ради працює на громадських засадах і часто не може знати про всі проблеми в мікрорайоні чи місці. Тому, ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” пропонує поінформувати обранця полюбити свого депутата!

 

ДАТА: 13 лютого, середа

МІСЦЕ: Дрогобич , площа Ринок, 1
Час: 12.00–13.00

Як все відбуватиметься?
На полотні, що поділене на 2 частини громадяни мають написати: на одній половині, за що вони люблять депутатів місцевої ради, а на іншій – за що б любили їх ще дужче.

Після цього кожен охочий може ознайомитися зі списком депутатів і в разі потреби написати звернення, доручення чи пропозицію щодо покращення життя в місті. Список депутатів і приклад звернення можна взяти в координатора “Активної Громади” від Інституту “Республіка”.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до акції
Запрошуємо також депутатів Дрогобицької міської ради долучитися до акції!
Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

 


Примітка.
Акція, організована громадською організацією “ВГО “Інститут “Республіка”, проводиться з інформаційно-просвітницькою метою. Ми аполітичні, і не підтримуємо політичні сили чи кандидатів. Термін “полюбити” вживається в контексті – стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, більше звертатися до депутатів і допомагати у вирішення важливих для міста питань.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *