«Краса материнства»

 

«Родовід» презентував календар із багатодітними матусями регіону

 

Впродовж року у Дрогобичі реалізовували важливий соціальний проект – «Краса Материнства». Команда небайдужих розшукала 12 багатодітних мам нашого регіону з непересічними та натхненними життєвими історіями, перевтілила їх у етно-образи та випустила календар на 2019 рік з їхніми світлинами.

 

Презентація календаря відбулася в середині грудня в районному Народному домі. На тепле та по-родинному затишне свято запросили усіх, хто долучився до втілення в життя мегапроекту, ну і, звісно ж, головних героїнь дійства – 12 матусь із Дрогобича, Борислава та району разом з сім’ями. Як наголосив на урочистостях отець Василь, який відкривав вечір: «Допоки будуть багатодітні матері, буде нація і буде Україна! Бо за кожною щасливою дитячою усмішкою стоїти мати, яка народила, вилеліяла, огорнула турботою та знаннями, а головне – дарувала крила у широкий світ!».

 

Ідея сміливого соціального задуму народилась цієї весни у чотирьох активних дрогобичанок – Оксани Рудавської (керівник проекту та голова ГО «Родовід»), Галини Жубіль (педагог, письменниця, громадська активістка), Валентини Дацюк (директор салону краси «Афродіта») та Оксани Матчишин (директор Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді). Відтак до проекту доєдналися членкині ГО «Об’єднання «Родовід»» Інна Демедюк, Галина Романюк, Світлана Луців, Наталія Ковальчин, та Руслана Даниляк. Суть задуму проста та важлива водночас – возвеличити багатодітну матір, подарувати їй можливість відчути себе щасливою жінкою і у колі сім’ї, і поза родиною, відкрити нові грані її інших «Я»…

 

Зафіксувати неповторні миті перевтілення матерів в етно-образи професійно допоміг фотограф Вадим Малишев.

 

Як наголошує головний ініціатор задуму Оксана Рудавська, проекту  «Краса материнства» щастило – одразу знайшлося чимало охочих його підтримати. Серед них – керівник місцевого салону краси Валентина Дацюк, яка люб’язно погодилася відчинити двері своєї студії для жінок, щоб потурбуватися про їхнє перевтілення. Фахівці салону зробили учасницям проекту чудові зачіски та макіяжі. Відтак на матерів чекала фотосесія у етно-образах.

 

Заключним та довгоочікуваним  етапом проекту став  випуск календаря, де кожен місяць року уособлює  одна з матерів. Як наголошує Оксана Рудавська, окрім головного естетичного меседжу соціального проекту, активні дрогобичанки насамперед  хочуть «заразити» добром ще більше людей та допомогти багатодітній жінці відчути себе щасливою, бажаною та красивою.

“Було б чудово, якби наш проект надихнув на добрі справи й інших людей.  Ми хотіли б бути провідниками того тепла, яким нас зворушили багатодітні матусі. І не виключено, що  ще хтось підніме такі історії жінок, котрі живуть у селах, розповівши про них на увесь край. А можливо, якась кав’ярня виявила б бажання пригостити матерів горнятком запашної кави. Добро творити легко!  Особливо для тих жінок, які його заслуговують, бо вони дуже шляхетні”, – підкреслила пані Рудавська.

 

Етно-календар «Краса материнства» вже можна знайти в книгарнях міста або ж придбати в ГО «Родовід». Кошти, вилучені з продажів, будуть скеровані на ще одну благородну справу – допомогу воїнам.

 

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина, № 17 (47)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *